Lg Ultragear 32GN650-B 31.5'' 165Hz 1ms Mbr (Hdmı+Display) G-Sync Qhd Monitör (32GN650-B)

0,00
Marka : Lg
Fiyat : ₺14.323,02(KDV Dahil)

UltraGear™ Oyun Monitörü

oyunlarınız için güçlü donanım, lg ultragear monitör

Ezber Bozun

Son derece güçlü bir donanım olan LG UltraGear™, zafere giden yolda şansınızı artırır.

 • Hız

  165 Hz
  1 ms MBR

 • GÖRÜNTÜ KALİTESİ

  31,5" QHD (2560 x 1440)
  HDR10 ve sRGB %95 (Tipik)

 • Özellik

  AMD FreeSync™ Premium
  Yüksekliği, Ekseni, Eğimi Ayarlanabilir Stant

165 Hz Yenileme Hızı

Akıcı Oyun Hareketi

165 Hz'lik ultra yüksek hız, oyuncuların sonraki kareyi hızlı bir şekilde görmelerini ve görüntünün sorunsuz görünmesini sağlar. Oyuncular rakiplerine hızlı tepki verebilir ve kolayca hedefe nişan alabilirler.

Oyun için Akıcı Harekette 60 Hz Yenileme Hızı ve 165 Hz Yenileme Hızı karşılaştırması

*Görüntüler, özelliğin daha iyi anlaşılması için temsili olarak verilmiştir. Asıl kullanım şeklinden farklılık gösterebilir.
**60Hz Yenileme Hızı (soldaki resim) ve 144 Hz Yenileme Hızı karşılaştırması.

1Ms Mbr ile Oyunlarda Daha Az Bulanıklık ve Gölgelenme

1 ms MBR

Zafere Olağanüstü Hızla İlerleyin

1m MBR, akıcı bir oyun deneyimine yardımcı olarak bulanıklığı ve gölgelenmeyi azaltır. Aksiyonun ortasındaki dinamik ve hızlı tempolu nesneler, oyunculara rekabet üstünlüğü sunabilir.

*Görüntüler, özelliğin daha iyi anlaşılması için temsili olarak verilmiştir. Asıl kullanım şeklinden farklılık gösterebilir.
**1ms Hareket Bulanıklığı Azaltma özelliği daha düşük parlaklığa neden olur ve bu özellik etkinleştirildiğinde aşağıdaki özellikler kullanılamaz: AMD FreeSync™ / DAS (Dinamik Eylem Senkronizasyonu) / Titreşim Önleme
***1ms MBR işlemi sırasında titreme meydana gelebilir.

Srgb %95 (Tipik) ile Hdr10\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'u Destekleyen Monitörde Zengin Renkler ve Kontrast İçinde Oyun Sahnesi

SRGB %95 (Tipik) ile HDR10

Gerçek Renklerle Kendinizi Savaşta Gibi Hissedin

Bu monitör, zengin renkler ve kontrastla gerçekçi görsel deneyim sağlayan sRGB %95 (Tipik) HDR10'u destekler. Oyuncuların savaş alanlarını geliştiricilerin amaçladığı gibi tüm dramatik renklerle görmelerine yardımcı olabilir.

*Görüntüler, özelliğin daha iyi anlaşılması için temsili olarak verilmiştir.

Hızlı FPS Oyununda Oyuncu, Saldıran ve Ateş Eden 3 Rakibin Etrafında Hareket Eder. Freesync™ Premium Modu Kapalıyken Rakibin Hareketinde Ekran Yırtılması ve Kapanması Görünürken Freesync™ Premium Modu Açık Olduğunda Kesintisiz Hareket Görünür.

Videoyu oynat

AMD FreeSync™ Premium

Daha Net, Daha Sorunsuz ve Daha Hızlı

Oyuncular, FreeSync™ Premium teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve hızlı tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket deneyimi yaşayabilirler. Ekran yırtılmasını ve takılmayı en aza indirir.

*Görüntüler, özelliğin daha iyi anlaşılması için temsili olarak verilmiştir. Asıl kullanım şeklinden farklılık gösterebilir.
**KAPALI mod (soldaki resim) ile AMD FreeSync™ Premium karşılaştırması.

Şık Tasarım

Zarif, Şık ve Büyüleyici

Göz alıcı tasarım ve neredeyse çerçevesiz tasarımla oyun deneyiminizi geliştirin. Ekranın eğimini, yüksekliğini ve eksenini değiştirmek için ayarlanan ekran tabanı, oyunu daha rahat oynamanıza yardımcı olur.

Yüksekliği, Eğimi ve Ekseni Ayarlanabilir Standa Sahip Şık ve Neredeyse Çerçevesiz Tasarımda Monitör

A Comparison of Two Gaming Scenes between Conventional Mode, and Dynamic Action Sync Mode with The Minimized Input Lag

Dinamik Hareket Senkronizasyonu

Rakiplerden Daha Hızlı Davranın

Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile giriş gecikmesini azaltabilir, böylelikle oyuncuların kritik anları gerçek zamanlı olarak yakalamalarına yardımcı olabilirsiniz.

geleneksel mod ile aynı sahnede daha iyi görünürlük sunan siyah dengeleyici mod arasında iki oyun sahnesinin karşılaştırması

Siyah Dengeleyici

Karanlıkta İlk Siz Saldırın

Siyah Dengeleyici, oyuncuların en karanlık yerlerde saklanan keskin nişancıları görmesine ve flaş patladığında hızla kaçmasına yardımcı olur.

geleneksel mod ile daha iyi nişan almayı sağlayan nişan imleci modu arasında iki oyun sahnesinin karşılaştırması

Nişan imleci

Daha İyi Hedef

Atış hassasiyetini artırmak için hedef noktası ekranın ortasına sabitlenmiştir.

Çözünürlük
2560 X 1440
Dahili Hoparlör
Yok
Display Port
Var
Dokunmatik Ekran
Yok
D-Sub (VGA)
Yok
Ekran Büyüklüğü (İnç)
31,5"
Görüntü Oranı
16:9
HDCP
Yok
HDMI
Var
HDR
HDR10
Kamera
Yok
Kavisli Yüzey
Yok
Kullanım Amacı
Oyun
Renk
Siyah
Sync Teknolojisi
G-SYNC
Tepki Süresi
1 ms
Vesa Uyumluluğu
Yok
Yenileme Hızı (Hz)
60 Hz
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR